پشم سنگ پارامیس

تلفن تماس:09120277703

تولید کننده پشم سنگ پارامیس

انواع پشم سنگ و کاربردهای آن‌ها

پشم سنگ‌ها انواع مختلفی دارند که همه آن‌ها تقریباً در یک فرآیند مشابه ساخته می‌شوند. روش نصب و اجرای آن ها نیز تا حدود زیادی متفاوت با یکدیگر است. انواع پشم سنگ در زیر آمده است.

پشم سنگ تخته‌ای
از انواع پرکاربرد پشم سنگ است. الیاف معدنی در این نوع از پشم سنگ به در اثر ترکم کاملاً فشرده شده‌اند و با ضخامت‌های ۲ تا ۱۰ سانتی‌متری تولید می‌شوند. روش نصب و کاربردهای زیادی دارند. به طور عمده در ساخت و عایق کاری سطوح صاف مانند دیوارها و سقف به عنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می‌شوند.
پشم سنگ لوله‌ای
نوع خاصی از پشم سنگ با روش نصب متفاوتی است. پشم سنگ به صورت لوله‌هایی توخالی در اندازه و ابعاد مختلف به صورت پیش ساخته تولید می‌شوند و از آن‌ها برای عایق کاری لوله‌ها با قطر‌های مختلف استفاده می‌شود.

پشم سنگ پتویی
در ساخت این نوع از پشم سنگ از هیچ گونه ماده چسبنده یا رزینی استفاده نمی‌شود و برای دادن ساختاری منسجم به آن از شبکه‌های توری مانند از جنس گالوانیزه استفاده می‌کنند. از پشم سنگ پتویی با توجه به روش نصب خاص آن جهت عایق کاری کوره‌ها، گرم‌خانه‌ها، لوله‌های سایز بزرگ و مخازن استفاده می‌شود.
پشم سنگ لحافی
در ضخامت‌های ۵ سانتی‌متری و به صورت رولی روانه بازار می‌شوند. از این نوع معمولاً برای زیر شیروانی‌ها و انواع سوله‌های به عنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می‌کنند.

پشم سنگ فله‌ای
پشم سنگ فله‌ای در دو نوع خام یا بدون رزین و دارای رزین موجود است که هر یک روش نصب خاص خود را دارند. از این نوع پشم سنگ برای عایق کاری جداره‌های دیوار، دودکش و فضاهایی که شکل هندسی منظمی ندارند استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *